Miniliga ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár Primátora

   mesta Trebišov   šk. r. 2021 / 2022 – 10. ročník

Stolnotenisová Miniliga ZŠ mesta Trebišov 05_2022_propozicie.doc 

Rozpis zápasov 24.05. - 03.06.2022.xls 

Zápis č.1_Krasku-Komens_20220524_0001.pdf 

Krajské kolo v malom futbale žiačok ZŠ

 

PROPOZÍCIE_Krajské kolo_v malom futbale žiačok ZŠ_2022.doc

Vyhodnotenie okresného kola v bedmintone žiakov a žiačok SŠ

 

Bedminton - výsledky SŠ.doc 

Propozície 

Bedminton žiakov a žiačok stredných škôl

 

Propozície bedminton žiaci a žiačky SŠ

Propozície 

Basketbal dievčatá SŠ

Okresné kolo v basketbale SŠ dievčatá 2022

 

 

Propozície 

Florbal ZŠ

Florbal_ZŠ_chlapci

Florbal_ZŠ_dievčatá

Propozície k výtvarnej súťaži 

Moja prvá obálka knihy

 

PROPOZÍCIE Moja prvá obálka knihy

 

 

Fyzikálna olympiáda 

kategória G - Archimediáda

Okresné kolo sa uskutočnilo dňa 20. mája 2022

 

vysledkova_listina_OK_FO_G_archimediada_TV_22.xls

Biologická olympiáda, kategória D

Okresné kolo bolo uskutočnené dňa 21. apríla 2022

 

Vysledkova_listina_OK_BiO_D_2022.xls

Matematická olympiáda, 

kategória Z-6, Z-7, Z-8

Okresné kolo sa uskutočnilo dňa 12. apríla 2022 

 

Biologická olympiáda, kategória E "Poznaj a chráň"

Okresné kolo bolo uskutočnené ONLINE dňa 31. marca 2022

Vysledkova_listina_OK_BiO_E_bot_TV_2022.xls

Vysledkova_listina_OK_BiO_E_geo_TV_2022.xls

Pytagoriáda, 

kategória P3, P4, P5, P6, P7, P8

Okresné kolá sa uskutočnili ONLINE v dňoch: 

kategórie P3 až P5 29. marca 2022 a kategórie P6 až P8 30. marca 2022

 

Chemická olympiáda, 

kategória D

Okresné kolo sa uskutočnilo dňa 25. marca 2022

 

Vysledkova_listina_OK_CHO_D_TV_2022.xls

 

Fyzikálna olympiáda 

kategória E, F

Okresné kolo sa uskutočnilo dňa 16. marca 2022

 

Vysledkova_listina_OK_FO_E_F_Trebisov_2022.pdf

Geografická olympiáda, 

kategória E, F, G

Okresné kolo sa uskutočnilo ONLINE dňa 17. februára 2022
 

Vysledkova_listina_OK_GO_F_TV_2022.pdf 

Vysledkova_listina_OK_GO_G_TV_2022.pdf

Biologická olympiáda, kategória C

Okresné kolo sa konalo dňa 10. februára 2022
 

 

Dejepisná olympiáda, kategória C, D, E, F

Okresné kolo bolo dňa 9. februára 2022

 

Vysledkova_listina_OK_DO_C_2022.pdf 

Vysledkova_listina_OK_DO_D_2022.pdf

Vysledkova_listina_OK_DO_E_2022.pdf

Vysledkova_listina_OK_DO_F_2022.pdf

Matematická olympiáda, kategória Z5, Z9

Okresné kolo sa uskutočnilo 26. januára 2022
 

Výsledková listina_OK_MO_Z-9_Trebisov

Technická olympiáda, kategória A, B

Okresné kolo online sa uskutočnilo 25.novembra 2021

Vysledkova_listina_OK_TO B.pdf 

 

30. ročník celoštátnej speváckej súťaže detí a mládeže

SLÁVIK SLOVENSKA 2021

Aktualizované propozície budú na jar 2022

Propozície_30._ročníka_Slávik_Slovenska_2021.pdf